Diensten
Wil je direct inplannen, dat kan! Klik dan op de link hieronder en daar kan je, na inloggen, dit direct regelen.
Direct inplannen
Handleiding zelf opgeven bardienst
Spelregels bardienst
donderdag 25 april 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Sydney Richardson uit Heren 2 | Barhoofd | |
maandag 6 mei 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Zoë de Neef uit Jong Dames O25-3 | Barhoofd | |
dinsdag 7 mei 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Open | Barhoofd | |
woensdag 8 mei 2024 | |||
20:00 - 01:00 | Ouders/verzorgers van Fleur van Wersch uit Meisjes O18-1 | Barhoofd | |
20:00 - 01:00 | Sydney Richardson uit Heren 2 | Barhoofd | |
20:00 - 01:00 | Open | Barhoofd | |
zaterdag 11 mei 2024 | |||
08:00 - 14:00 | Elise Ruigendijk uit Jong Dames O25-3 | Barhoofd | |
08:00 - 14:00 | Ouders/verzorgers van Sanne Stevens uit Meisjes O18-3 | Barhoofd | |
08:30 - 12:00 | MO14-4 Manager | Barmedewerker | |
10:30 - 15:00 | Ouders/verzorgers van Milou Kropmans uit Meisjes O18-3 | Keuken | |
12:00 - 15:30 | MO16-3 Manager | Barmedewerker | |
14:00 - 20:00 | Sweder van Muijden uit Heren 1 | Barhoofd | |
15:00 - 20:00 | Sebas van Wersch uit Heren 1 | Keuken | |
15:30 - 19:00 | MO18-2 Manager | Barmedewerker | |
zondag 12 mei 2024 | |||
09:00 - 14:00 | Annelies Macquine | Barhoofd | |
10:30 - 14:30 | Ouders/verzorgers van Quinty de Neef uit Meisjes O16-1 | Keuken | |
12:30 - 14:30 | Dames O25-1 1 | Barmedewerker | |
14:00 - 19:00 | Ouders/verzorgers van Lente Werner uit Meisjes O18-1 | Barhoofd | |
14:30 - 19:00 | Katja Braun | Keuken | |
14:30 - 16:30 | Dames O25-2 2 | Barmedewerker | |
16:30 - 18:30 | Heren 1 | Barmedewerker | |
maandag 13 mei 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Zoë de Neef uit Jong Dames O25-3 | Barhoofd | |
dinsdag 14 mei 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Joep Postema uit Jongens O18-1 | Barhoofd | |
woensdag 15 mei 2024 | |||
14:00 - 17:00 | Joke Lexmond | Barhoofd | |
17:00 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Fleur van Wersch uit Meisjes O18-1 | Barhoofd | |
donderdag 16 mei 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Sydney Richardson uit Heren 2 | Barhoofd | |
vrijdag 17 mei 2024 | |||
16:00 - 21:00 | Katja Braun | Keuken | |
16:00 - 21:00 | Ouders/verzorgers van Emma Nieuwenhuis uit Meisjes O18-5 | Keuken | |
16:30 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Anna Huits uit Meisjes O18-5 | Barhoofd | |
17:00 - 20:00 | Funkey 2 Manager | Barmedewerker | |
maandag 20 mei 2024 | |||
10:00 - 14:00 | Lizette van Veen - Berkx | Barhoofd | |
10:00 - 14:00 | Tessa Geijsen | Barhoofd | |
10:00 - 14:00 | Ouders/verzorgers van Fiene Kooning uit Meisjes O14-1 | Keuken | |
14:00 - 18:00 | Lizette van Veen - Berkx | Barhoofd | |
14:00 - 18:00 | Tessa Geijsen | Barhoofd | |
14:00 - 18:00 | Katja Braun | Keuken | |
dinsdag 21 mei 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Joep Postema uit Jongens O18-1 | Barhoofd | |
woensdag 22 mei 2024 | |||
14:00 - 17:00 | Joke Lexmond | Barhoofd | |
17:00 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Fleur van Wersch uit Meisjes O18-1 | Barhoofd | |
donderdag 23 mei 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Sydney Richardson uit Heren 2 | Barhoofd | |
vrijdag 24 mei 2024 | |||
16:00 - 21:00 | Katja Braun | Keuken | |
16:00 - 21:00 | Tonny van Herwaarden | Keuken | |
16:30 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Anna Huits uit Meisjes O18-5 | Barhoofd | |
17:00 - 20:00 | JO10-1 Manager | Barmedewerker | |
zaterdag 25 mei 2024 | |||
08:00 - 14:00 | Elise Ruigendijk uit Jong Dames O25-3 | Barhoofd | |
08:00 - 14:00 | Ouders/verzorgers van Sanne Stevens uit Meisjes O18-3 | Barhoofd | |
08:30 - 12:00 | MO8-3 Manager | Barmedewerker | |
10:30 - 15:00 | Ouders/verzorgers van Milou Kropmans uit Meisjes O18-3 | Keuken | |
12:00 - 15:30 | JO14-2 Manager | Barmedewerker | |
14:00 - 20:00 | Sweder van Muijden uit Heren 1 | Barhoofd | |
15:00 - 20:00 | Sebas van Wersch uit Heren 1 | Keuken | |
15:30 - 19:00 | MO14-6 Manager | Barmedewerker | |
zondag 26 mei 2024 | |||
09:00 - 14:00 | Annelies Macquine | Barhoofd | |
10:30 - 14:30 | Ouders/verzorgers van Quinty de Neef uit Meisjes O16-1 | Keuken | |
12:30 - 14:30 | Dames 3 | Barmedewerker | |
14:00 - 19:00 | Ouders/verzorgers van Lente Werner uit Meisjes O18-1 | Barhoofd | |
14:30 - 19:00 | Katja Braun | Keuken | |
14:30 - 16:30 | Dames O25-3 3 | Barmedewerker | |
16:30 - 18:30 | Heren 2 | Barmedewerker | |
maandag 27 mei 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Zoë de Neef uit Jong Dames O25-3 | Barhoofd | |
dinsdag 28 mei 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Joep Postema uit Jongens O18-1 | Barhoofd | |
woensdag 29 mei 2024 | |||
14:00 - 17:00 | Joke Lexmond | Barhoofd | |
17:00 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Fleur van Wersch uit Meisjes O18-1 | Barhoofd | |
donderdag 30 mei 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Sydney Richardson uit Heren 2 | Barhoofd | |
vrijdag 31 mei 2024 | |||
16:00 - 21:00 | Katja Braun | Keuken | |
16:00 - 21:00 | Tonny van Herwaarden | Keuken | |
16:30 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Anna Huits uit Meisjes O18-5 | Barhoofd | |
17:00 - 20:00 | CKMF2 Dolfijnen Manager | Barmedewerker | |
zaterdag 1 juni 2024 | |||
08:00 - 14:00 | Elise Ruigendijk uit Jong Dames O25-3 | Barhoofd | |
08:00 - 14:00 | Ouders/verzorgers van Sanne Stevens uit Meisjes O18-3 | Barhoofd | |
08:30 - 12:00 | MO12-3 Manager | Barmedewerker | |
10:30 - 15:00 | Ouders/verzorgers van Milou Kropmans uit Meisjes O18-3 | Keuken | |
12:00 - 15:30 | MO14-2 Manager | Barmedewerker | |
14:00 - 20:00 | Sweder van Muijden uit Heren 1 | Barhoofd | |
15:00 - 20:00 | Sebas van Wersch uit Heren 1 | Keuken | |
15:30 - 19:00 | MO18-3 Manager | Barmedewerker | |
zondag 2 juni 2024 | |||
09:00 - 14:00 | Annelies Macquine | Barhoofd | |
10:30 - 14:30 | Ouders/verzorgers van Quinty de Neef uit Meisjes O16-1 | Keuken | |
12:30 - 14:30 | Dames O25-1 1 | Barmedewerker | |
14:00 - 19:00 | Ouders/verzorgers van Lente Werner uit Meisjes O18-1 | Barhoofd | |
14:30 - 19:00 | Katja Braun | Keuken | |
14:30 - 16:30 | Dames O25-2 2 | Barmedewerker | |
16:30 - 18:30 | Heren O45-1 1 | Barmedewerker | |
maandag 3 juni 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Zoë de Neef uit Jong Dames O25-3 | Barhoofd | |
dinsdag 4 juni 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Joep Postema uit Jongens O18-1 | Barhoofd | |
woensdag 5 juni 2024 | |||
14:00 - 17:00 | Joke Lexmond | Barhoofd | |
17:00 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Fleur van Wersch uit Meisjes O18-1 | Barhoofd | |
donderdag 6 juni 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Sydney Richardson uit Heren 2 | Barhoofd | |
vrijdag 7 juni 2024 | |||
16:00 - 21:00 | Katja Braun | Keuken | |
16:00 - 21:00 | Tonny van Herwaarden | Keuken | |
16:30 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Anna Huits uit Meisjes O18-5 | Barhoofd | |
17:00 - 20:00 | CKMF3 Flamingos Manager | Barmedewerker | |
zaterdag 8 juni 2024 | |||
08:00 - 14:00 | Elise Ruigendijk uit Jong Dames O25-3 | Barhoofd | |
08:00 - 14:00 | Ouders/verzorgers van Sanne Stevens uit Meisjes O18-3 | Barhoofd | |
08:30 - 12:00 | MO9-1 Manager | Barmedewerker | |
10:30 - 15:00 | Ouders/verzorgers van Milou Kropmans uit Meisjes O18-3 | Keuken | |
12:00 - 15:30 | MO16-3 Manager | Barmedewerker | |
14:00 - 20:00 | Sweder van Muijden uit Heren 1 | Barhoofd | |
15:00 - 20:00 | Sebas van Wersch uit Heren 1 | Keuken | |
15:30 - 19:00 | MO16-4 Manager | Barmedewerker | |
zondag 9 juni 2024 | |||
09:00 - 14:00 | Annelies Macquine | Barhoofd | |
10:30 - 14:30 | Ouders/verzorgers van Quinty de Neef uit Meisjes O16-1 | Keuken | |
12:30 - 14:30 | Heren O25-1 1 | Barmedewerker | |
14:00 - 19:00 | Ouders/verzorgers van Lente Werner uit Meisjes O18-1 | Barhoofd | |
14:30 - 19:00 | Katja Braun | Keuken | |
14:30 - 16:30 | Heren O45-2 2 | Barmedewerker | |
16:30 - 18:30 | Dames 3 | Barmedewerker | |
zaterdag 15 juni 2024 | |||
09:00 - 13:00 | Open | Barhoofd | |
09:00 - 13:00 | Open | Barhoofd | |
10:30 - 13:30 | Open | Keuken | |
13:00 - 16:00 | Open | Barhoofd | |
13:00 - 16:00 | Open | Barhoofd | |
13:30 - 16:00 | Open | Keuken | |
vrijdag 21 juni 2024 | |||
18:00 - 01:00 | Open | Barhoofd | |
18:00 - 01:00 | Open | Barhoofd | |
18:00 - 01:00 | Open | Barhoofd | |
18:00 - 01:00 | Open | Barhoofd | |
18:00 - 01:00 | Open | Barhoofd | |
18:00 - 01:00 | Open | Keuken |