Diensten
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto

Diensten

Wil je direct inplannen, dat kan! Klik dan op de link hieronder en daar kan je, na inloggen, dit direct regelen.
Direct inplannen
Handleiding zelf opgeven bardienst
Spelregels bardienst

zaterdag 25 mei 2019 
08:00 - 14:00  Britt Weteling uit D3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Nina Becx Barhoofd 
08:30 - 12:00  M8E3 Manager Barmedewerker 
08:30 - 12:00  M8E3 Manager Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Esmee van Herwaarden uit DJ4 Keuken 
12:00 - 15:30  JC3 Manager Barmedewerker 
12:00 - 15:30  JC3 Manager Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Lisa van Dijk uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
14:30 - 20:00  Emma Albers uit D1, D1 - Bekercompetitie Keuken 
15:30 - 19:00  MC5 Manager Barmedewerker 
15:30 - 19:00  Monique Steevens Barmedewerker 
zondag 26 mei 2019 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Corine Zevenster Keuken 
12:30 - 14:30  Dames 2 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Dames 2 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Dames 2 Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Joris Twigt uit JA1 Barhoofd 
14:30 - 16:30  Heren 2 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Heren 2 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Heren 2 Barmedewerker 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
maandag 27 mei 2019 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen uit DJ4 Barhoofd 
dinsdag 28 mei 2019 
17:00 - 23:00  Anoushka Dhorai Barhoofd 
woensdag 29 mei 2019 
13:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
donderdag 30 mei 2019 
09:00 - 12:30  Martin Weteling Barhoofd 
09:00 - 12:30  Corine Zevenster Barhoofd 
11:00 - 15:30  Tonny van Herwaarden Keuken 
12:30 - 16:00  Linda Kooren Barhoofd 
12:30 - 16:00  Open Barhoofd 
vrijdag 31 mei 2019 
16:30 - 23:00  Bastiaan Mul Barhoofd 
16:30 - 20:30  Katja Braun Keuken 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:45 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 1 juni 2019 
08:00 - 14:00  Britt Weteling uit D3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Nina Becx Barhoofd 
08:30 - 12:00  MD1 Manager Barmedewerker 
08:30 - 12:00  MD1 Manager Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Esmee van Herwaarden uit DJ4 Keuken 
12:00 - 15:30  JD3 Manager Barmedewerker 
12:00 - 15:30  JD3 Manager Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Lisa van Dijk uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
14:30 - 20:00  Emma Albers uit D1, D1 - Bekercompetitie Keuken 
15:30 - 19:00  Sau Cheung-van Schijndel uit Team 3 Barmedewerker 
15:30 - 19:00  Sau Cheung-van Schijndel uit Team 3 Barmedewerker 
zondag 2 juni 2019 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Corine Zevenster Keuken 
12:30 - 14:30  Heren 1Veteranen HA Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Heren 1Veteranen HA Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Heren 1Veteranen HA Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Joris Twigt uit JA1 Barhoofd 
14:00 - 19:00  Monique Steevens Barhoofd 
14:30 - 16:30  Dames 3 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Dames 3 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Dames 3 Barmedewerker 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
15:00 - 19:00  Jeroen Twigt Barhoofd 
16:30 - 18:30  Dames 5 Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Dames 5 Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Dames 5 Barmedewerker 
vrijdag 7 juni 2019 
16:30 - 20:30  Katja Braun Keuken 
16:30 - 23:00  Bastiaan Mul Barhoofd 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
maandag 10 juni 2019 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
09:00 - 14:00  Corine Zevenster Barhoofd 
10:00 - 14:00  Esmee van Herwaarden uit DJ4 Keuken 
14:00 - 18:00  Katja Braun Keuken 
14:00 - 18:00  Open Barhoofd 
14:00 - 18:00  Open Barhoofd 
dinsdag 11 juni 2019 
19:30 - 23:00  Anoushka Dhorai Barhoofd 
donderdag 13 juni 2019 
19:00 - 23:00  Rein Hogeveen Barhoofd 
zaterdag 15 juni 2019 
08:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
08:00 - 14:00  Nina Becx Barhoofd 
10:00 - 15:00  Katja Braun Keuken 
14:00 - 17:00  Monique Steevens Barhoofd 
14:00 - 17:00  Corine Zevenster Barhoofd 
zondag 16 juni 2019 
08:00 - 14:00  Tonny van Herwaarden Barhoofd 
08:00 - 14:00  Open Barhoofd 
10:00 - 15:00  Katja Braun Keuken 
14:00 - 17:00  Monique Steevens Barhoofd 
14:00 - 17:00  Open Barhoofd 
dinsdag 18 juni 2019 
19:00 - 23:00  Anoushka Dhorai Barhoofd 
donderdag 20 juni 2019 
19:00 - 23:00  Rein Hogeveen Barhoofd 
dinsdag 25 juni 2019 
19:30 - 23:00  Anoushka Dhorai Barhoofd 
vrijdag 28 juni 2019 
19:00 - 22:00  Tonny van Herwaarden Barhoofd 
19:00 - 22:00  Corine Zevenster Barhoofd 
19:00 - 22:00  Annelies Macquine Barhoofd