Diensten
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto

Diensten

Wil je direct inplannen, dat kan! Klik dan op de link hieronder en daar kan je, na inloggen, dit direct regelen.
Direct inplannen
Handleiding zelf opgeven bardienst
Spelregels bardienst

dinsdag 17 september 2019 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Daan Albers Barhoofd 
woensdag 18 september 2019 
13:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit Dames 1 Barhoofd 
donderdag 19 september 2019 
17:00 - 23:00  Rein Hogeveen Barhoofd 
vrijdag 20 september 2019 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 20:30  Katja Braun Keuken 
16:30 - 23:00  Ouders/verzorgers van Lotte Teppema Barhoofd 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 21 september 2019 
08:00 - 14:00  Mies Groeneweg uit Dames 3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Nina Becx Barhoofd 
08:30 - 12:00  MF2 Manager Barmedewerker 
08:30 - 12:00  MF2 Manager Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Claire Teunissen uit Dames 1 Keuken 
12:00 - 15:30  MB3 Manager Barmedewerker 
12:00 - 15:30  MB3 Manager Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Lisa van Dijk uit Dames 1 Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Bel uit Dames 1 Keuken 
15:30 - 19:00  MD6 Manager Barmedewerker 
15:30 - 19:00  MD6 Manager Barmedewerker 
zondag 22 september 2019 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Corine Zevenster Keuken 
maandag 23 september 2019 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen Barhoofd 
dinsdag 24 september 2019 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Daan Albers Barhoofd 
woensdag 25 september 2019 
13:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit Dames 1 Barhoofd 
donderdag 26 september 2019 
17:00 - 23:00  Rein Hogeveen Barhoofd 
vrijdag 27 september 2019 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 20:30  Ouders/verzorgers van Lieke Nugteren uit Mini-Funkey Keuken 
16:30 - 23:00  Open Barhoofd 
17:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Cas Kamiel Bandell uit J8E3 Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Goviano van Ijsselmuide  uit Funkey 3 Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Maes Vos  uit J8E3 Barmedewerker 
zaterdag 28 september 2019 
08:00 - 14:00  Mies Groeneweg uit Dames 3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Nina Becx Barhoofd 
08:30 - 12:00  M6E10 Manager Barmedewerker 
08:30 - 12:00  M6E10 Manager Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Claire Teunissen uit Dames 1 Keuken 
12:00 - 15:30  MB5 Manager Barmedewerker 
12:00 - 15:30  MB5 Manager Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Lisa van Dijk uit Dames 1 Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Bel uit Dames 1 Keuken 
15:30 - 19:00  MA1 Manager Barmedewerker 
15:30 - 19:00  MA1 Manager Barmedewerker 
zondag 29 september 2019 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Corine Zevenster Keuken 
12:30 - 14:30  Heren 1Veteranen HA Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Heren 1Veteranen HA Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Heren 1Veteranen HA Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Joris Twigt uit Heren 2 Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Dames 1 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Dames 1 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Dames 1 Barmedewerker 
maandag 30 september 2019 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen Barhoofd 
dinsdag 1 oktober 2019 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Daan Albers Barhoofd 
woensdag 2 oktober 2019 
13:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit Dames 1 Barhoofd 
donderdag 3 oktober 2019 
17:00 - 23:00  Rein Hogeveen Barhoofd 
vrijdag 4 oktober 2019 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 20:30  Katja Braun Keuken 
16:30 - 23:00  Open Barhoofd 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 5 oktober 2019 
08:00 - 14:00  Mies Groeneweg uit Dames 3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Open Barhoofd 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Claire Teunissen uit Dames 1 Keuken 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Lisa van Dijk uit Dames 1 Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Bel uit Dames 1 Keuken 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
zondag 6 oktober 2019 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Corine Zevenster Keuken 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Joris Twigt uit Heren 2 Barhoofd 
14:00 - 19:00  Frank Zevenster Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Open Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Open Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Open Barmedewerker 
maandag 7 oktober 2019 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen Barhoofd 
dinsdag 8 oktober 2019 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Daan Albers Barhoofd 
woensdag 9 oktober 2019 
13:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Open Barhoofd 
donderdag 10 oktober 2019 
17:00 - 23:00  Rein Hogeveen Barhoofd 
vrijdag 11 oktober 2019 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 20:30  Katja Braun Keuken 
16:30 - 23:00  Open Barhoofd 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 12 oktober 2019 
08:00 - 14:00  Mies Groeneweg uit Dames 3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Nina Becx Barhoofd 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
08:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Cas Kamiel Bandell uit J8E3 Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Claire Teunissen uit Dames 1 Keuken 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Lisa van Dijk uit Dames 1 Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Bel uit Dames 1 Keuken 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
zondag 13 oktober 2019 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Corine Zevenster Keuken 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Goviano van Ijsselmuide  uit Funkey 3 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Joris Twigt uit Heren 2 Barhoofd 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
maandag 14 oktober 2019 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen Barhoofd 
dinsdag 15 oktober 2019 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Daan Albers Barhoofd 
woensdag 16 oktober 2019 
13:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit Dames 1 Barhoofd 
donderdag 17 oktober 2019 
17:00 - 23:00  Rein Hogeveen Barhoofd