Diensten

Diensten

Wil je direct inplannen, dat kan! Klik dan op de link hieronder en daar kan je, na inloggen, dit direct regelen.
Direct inplannen
Handleiding zelf opgeven bardienst
Spelregels bardienst

dinsdag 23 oktober 2018 
17:00 - 23:00  Anke van Eyck Barhoofd 
woensdag 24 oktober 2018 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
donderdag 25 oktober 2018 
17:00 - 23:00  Rein Hogeveen Barhoofd 
vrijdag 26 oktober 2018 
17:00 - 23:00  Bastiaan Mul Barhoofd 
17:00 - 20:30  Tonny van Herwaarden Keuken 
zaterdag 27 oktober 2018 
08:00 - 14:00  Martin Weteling Barhoofd 
08:00 - 14:00  Britt Weteling uit D3 Barhoofd 
08:30 - 12:00  Manager MB4 Barmedewerker 
08:30 - 12:00  Manager MB4 Barmedewerker 
10:30 - 14:00  Esmee van Herwaarden uit DJ4 Keuken 
12:00 - 16:00  Manager JB1 Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Manager JB1 Barmedewerker 
14:00 - 16:30  Lisa van Dijk uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
14:00 - 16:30  Donna Stolk uit D1, D1 - Bekercompetitie Keuken 
zondag 28 oktober 2018 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Jamie Macquiné Keuken 
12:30 - 14:30  Heren 2 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Heren 2 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Heren 2 Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Corine Zevenster Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Heren 1Veteranen HA Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Heren 1Veteranen HA Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Heren 1Veteranen HA Barmedewerker 
maandag 29 oktober 2018 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen uit DJ4 Barhoofd 
dinsdag 30 oktober 2018 
17:00 - 23:00  Anke van Eyck Barhoofd 
woensdag 31 oktober 2018 
13:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
donderdag 1 november 2018 
17:00 - 23:00  Rein Hogeveen Barhoofd 
vrijdag 2 november 2018 
16:30 - 23:00  Bastiaan Mul Barhoofd 
16:30 - 20:30  Katja Braun Keuken 
16:30 - 20:30  Tonny van Herwaarden Keuken 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 3 november 2018 
08:00 - 14:00  Britt Weteling uit D3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Nina Becx Barhoofd 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Esmee van Herwaarden uit DJ4 Keuken 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Lisa van Dijk uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
14:00 - 20:00  Donna Stolk uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
14:30 - 20:00  Emma Albers uit D1, D1 - Bekercompetitie Keuken 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
zondag 4 november 2018 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Jamie Macquiné Keuken 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Corine Zevenster Barhoofd 
14:00 - 19:00  Linda Kooren Barhoofd 
14:30 - 19:00  Odette Zevenster Keuken 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
maandag 5 november 2018 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen uit DJ4 Barhoofd 
dinsdag 6 november 2018 
17:00 - 23:00  Anke van Eyck Barhoofd 
woensdag 7 november 2018 
13:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
donderdag 8 november 2018 
17:00 - 23:00  Rein Hogeveen Barhoofd 
vrijdag 9 november 2018 
16:30 - 23:00  Bastiaan Mul Barhoofd 
16:30 - 20:30  Linda Kooren Keuken 
16:30 - 20:30  Katja Braun Keuken 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 10 november 2018 
08:00 - 14:00  Tonny van Herwaarden Barhoofd 
08:00 - 14:00  Britt Weteling uit D3 Barhoofd 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Esmee van Herwaarden uit DJ4 Keuken 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Lisa van Dijk uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
14:00 - 20:00  Donna Stolk uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
14:30 - 20:00  Emma Albers uit D1, D1 - Bekercompetitie Keuken 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
zondag 11 november 2018 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Jamie Macquiné Keuken 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Corine Zevenster Barhoofd 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
maandag 12 november 2018 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen uit DJ4 Barhoofd 
dinsdag 13 november 2018 
17:00 - 23:00  Anke van Eyck Barhoofd 
woensdag 14 november 2018 
13:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
donderdag 15 november 2018 
17:00 - 23:00  Rein Hogeveen Barhoofd 
vrijdag 16 november 2018 
16:30 - 23:00  Bastiaan Mul Barhoofd 
16:30 - 20:30  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 20:30  Odette Zevenster Keuken 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 17 november 2018 
08:00 - 14:00  Odette Zevenster Barhoofd 
08:00 - 14:00  Nina Becx Barhoofd 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Esmee van Herwaarden uit DJ4 Keuken 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Lisa van Dijk uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
14:00 - 20:00  Donna Stolk uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
14:30 - 20:00  Emma Albers uit D1, D1 - Bekercompetitie Keuken 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
zondag 18 november 2018 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Jamie Macquiné Keuken 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Linda Kooren Barhoofd 
14:00 - 19:00  Corine Zevenster Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
maandag 19 november 2018 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen uit DJ4 Barhoofd 
dinsdag 20 november 2018 
17:00 - 23:00  Anke van Eyck Barhoofd 
woensdag 21 november 2018 
13:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
donderdag 22 november 2018 
17:00 - 23:00  Rein Hogeveen Barhoofd 
vrijdag 23 november 2018 
16:30 - 23:00  Bastiaan Mul Barhoofd 
16:30 - 20:30  Odette Zevenster Keuken 
16:30 - 20:30  Tonny van Herwaarden Keuken 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 24 november 2018 
08:00 - 14:00  Martin Weteling Barhoofd 
08:00 - 14:00  Britt Weteling uit D3 Barhoofd 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Esmee van Herwaarden uit DJ4 Keuken 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Lisa van Dijk uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
14:00 - 20:00  Donna Stolk uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
14:30 - 20:00  Emma Albers uit D1, D1 - Bekercompetitie Keuken 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
zondag 25 november 2018 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Jamie Macquiné Keuken 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Corine Zevenster Barhoofd 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
maandag 26 november 2018 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen uit DJ4 Barhoofd 
dinsdag 27 november 2018 
17:00 - 23:00  Anke van Eyck Barhoofd 
woensdag 28 november 2018 
13:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit D1, D1 - Bekercompetitie Barhoofd 
donderdag 29 november 2018 
17:00 - 23:00  Rein Hogeveen Barhoofd 
vrijdag 30 november 2018 
16:30 - 23:00  Bastiaan Mul Barhoofd 
16:30 - 20:30  Odette Zevenster Keuken 
16:30 - 20:30  Tonny van Herwaarden Keuken 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker