Dames 2
header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
header foto
Terug

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Demi Heniger
Trainer Joep Kuijpers
Aanvoerder Rachel Warmer
Coach Joep Kuijpers
Assistent Coach Marloes Hofstetter Giele

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt Ring Pass Delft D5 n.n.b uit
20 mrt Groen-Geel D5 n.n.b thuis
27 mrt HC Pijnacker D2 n.n.b uit
3 apr Hockey Club Rotterdam D4 n.n.b thuis
10 apr H.C. Derby D2 n.n.b uit
24 apr R.H.V. Leonidas D10 n.n.b thuis
8 mei HV Spijkenisse D2 n.n.b uit
15 mei HC Schiedam D4 n.n.b thuis
22 mei Dordrechtse Mixed Hockey Club D2 n.n.b uit
29 mei HV Victoria D6 n.n.b uit
12 jun DSHC D4 n.n.b thuis

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria D6 10 27 9 0 1
2 Ommoord D2 11 26 8 2 1
3 Leonidas D10 11 25 8 1 2
4 Schiedam D4 11 21 7 0 4
5 Pijnacker D2 11 18 6 0 5
6 Ring Pass Delft D5 11 18 5 3 3
7 Rotterdam D4 11 16 5 1 5
8 Dordrecht D2 11 15 4 3 4
9 Groen-Geel D5 11 10 3 1 7
10 Derby D2 9 7 2 1 6
11 Spijkenisse D2 11 3 1 0 10
12 DSHC D4 10 0 0 0 10

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Derby D2-O DSHC D4 11:00

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Schiedam D4 Pijnacker D2-O 4-3
Dordrecht D2-O Groen-Geel D5 2-0
Spijkenisse D2-O Rotterdam D4 3-6
Leonidas D10 Derby D2-O 4-2
DSHC D4 Victoria D6 1-6
Ommoord D2-O Ring Pass Delft D5 2-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Pijnacker D2-O Dordrecht D2-O 6-2
Groen-Geel D5 Ommoord D2-O 1-2
Rotterdam D4 Schiedam D4 1-8
Derby D2-O Spijkenisse D2-O 3-0
Victoria D6 Leonidas D10 0-2
Ring Pass Delft D5 DSHC D4 4-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Ommoord D2-O Pijnacker D2-O 3-1
DSHC D4 Groen-Geel D5 0-6
Dordrecht D2-O Rotterdam D4 5-0
Ring Pass Delft D5 Victoria D6 1-6
Spijkenisse D2-O Leonidas D10 1-4
Schiedam D4 Derby D2-O 7-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Leonidas D10 Schiedam D4 3-0
Groen-Geel D5 Ring Pass Delft D5 2-2
Derby D2-O Dordrecht D2-O 2-2
Rotterdam D4 Ommoord D2-O 1-4
Pijnacker D2-O DSHC D4 5-1
Victoria D6 Spijkenisse D2-O 5-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Ring Pass Delft D5 Pijnacker D2-O 1-0
DSHC D4 Rotterdam D4 0-2
Ommoord D2-O Derby D2-O 1-0
Dordrecht D2-O Leonidas D10 0-2
Schiedam D4 Spijkenisse D2-O 3-2
Groen-Geel D5 Victoria D6 2-4
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Rotterdam D4 Ring Pass Delft D5 2-2
Pijnacker D2-O Groen-Geel D5 3-2
Victoria D6 Schiedam D4 5-1
Leonidas D10 Ommoord D2-O 2-2
Spijkenisse D2-O Dordrecht D2-O 0-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Ring Pass Delft D5 Derby D2-O 4-0
Ommoord D2-O Spijkenisse D2-O 3-2
Dordrecht D2-O Schiedam D4 1-5
Pijnacker D2-O Victoria D6 0-9
Groen-Geel D5 Rotterdam D4 2-1
DSHC D4 Leonidas D10 0-7
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Rotterdam D4 Pijnacker D2-O 3-2
Derby D2-O Groen-Geel D5 3-0
Leonidas D10 Ring Pass Delft D5 2-0
Spijkenisse D2-O DSHC D4 2-1
Schiedam D4 Ommoord D2-O 1-3
Victoria D6 Dordrecht D2-O 5-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
DSHC D4 Schiedam D4 1-5
Pijnacker D2-O Derby D2-O 3-2
Ommoord D2-O Dordrecht D2-O 0-0
Rotterdam D4 Victoria D6 0-3
Ring Pass Delft D5 Spijkenisse D2-O 4-0
Groen-Geel D5 Leonidas D10 0-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Ommoord D2-O Victoria D6 0-1
Dordrecht D2-O DSHC D4 2-0
Schiedam D4 Ring Pass Delft D5 1-2
Spijkenisse D2-O Groen-Geel D5 1-4
Leonidas D10 Pijnacker D2-O 0-3
Derby D2-O Rotterdam D4 0-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Pijnacker D2-O Spijkenisse D2-O 7-2
Rotterdam D4 Leonidas D10 1-0
Groen-Geel D5 Schiedam D4 1-2
Ring Pass Delft D5 Dordrecht D2-O 1-1
DSHC D4 Ommoord D2-O 0-2