Dames 3
header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
header foto
Terug

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Eva de Knegt
Aanvoerder Eva de Knegt

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D2 n.n.b thuis
20 mrt Dordrechtse Mixed Hockey Club D4 n.n.b uit
27 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D9 n.n.b thuis
3 apr R.H.V. Leonidas D27 n.n.b uit
10 apr R.H.V. Leonidas D23 n.n.b thuis
8 mei HC De IJssel D3 n.n.b thuis
15 mei HC Capelle D2 n.n.b uit
22 mei R.H.V. Leonidas D22 n.n.b thuis
29 mei HV Victoria D13 n.n.b thuis
12 jun Groen-Geel D14 n.n.b uit

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D23 10 28 9 1 0
2 Roomburg D9 10 19 6 1 3
3 Capelle D2 10 18 5 3 2
4 Souburgh D2 10 16 5 1 4
5 Leonidas D22 10 16 5 1 4
6 Ommoord D3 10 15 5 0 5
7 IJssel D3 10 14 4 2 4
8 Leonidas D27 10 12 3 3 4
9 Dordrecht D4 10 9 2 3 5
10 Groen-Geel D14 10 7 2 1 7
11 Victoria D13 10 2 0 2 8

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D14 Dordrecht D4
Leonidas D22 Leonidas D27
Leonidas D23 Capelle D2-O
Ommoord D3 Souburgh D2-O
Victoria D13 Roomburg D9

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Leonidas D27 Leonidas D22 2-3
Capelle D2-O Leonidas D23 1-4
Roomburg D9 Victoria D13 8-0
Dordrecht D4 Groen-Geel D14 4-1
Souburgh D2-O Ommoord D3 5-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Roomburg D9 Souburgh D2-O 4-2
Leonidas D23 Victoria D13 9-1
IJssel D3 Capelle D2-O 2-3
Groen-Geel D14 Leonidas D27 0-6
Ommoord D3 Dordrecht D4 4-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Capelle D2-O Leonidas D22 2-1
Souburgh D2-O Leonidas D23 2-5
Roomburg D9 Ommoord D3 1-3
Leonidas D27 Dordrecht D4 2-1
Victoria D13 IJssel D3 2-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Leonidas D22 Victoria D13 4-0
IJssel D3 Souburgh D2-O 0-0
Ommoord D3 Leonidas D27 2-5
Groen-Geel D14 Capelle D2-O 0-2
Leonidas D23 Roomburg D9 3-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Leonidas D23 Ommoord D3 5-0
Souburgh D2-O Leonidas D22 0-2
Victoria D13 Groen-Geel D14 3-6
Capelle D2-O Dordrecht D4 3-3
Roomburg D9 IJssel D3 2-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Groen-Geel D14 Souburgh D2-O 1-2
Leonidas D22 Roomburg D9 1-2
IJssel D3 Leonidas D23 1-4
Leonidas D27 Capelle D2-O 0-0
Dordrecht D4 Victoria D13 4-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Souburgh D2-O Dordrecht D4 4-1
Victoria D13 Leonidas D27 2-2
IJssel D3 Ommoord D3 4-0
Leonidas D23 Leonidas D22 6-1
Roomburg D9 Groen-Geel D14 5-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Leonidas D22 IJssel D3 1-2
Groen-Geel D14 Leonidas D23 0-2
Dordrecht D4 Roomburg D9 2-2
Leonidas D27 Souburgh D2-O 2-4
Ommoord D3 Capelle D2-O 5-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Victoria D13 Capelle D2-O 2-2
Leonidas D22 Ommoord D3 3-0
Roomburg D9 Leonidas D27 4-0
Leonidas D23 Dordrecht D4 2-2
IJssel D3 Groen-Geel D14 1-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Dordrecht D4 IJssel D3 0-2
Victoria D13 Ommoord D3 0-9
Capelle D2-O Souburgh D2-O 3-1
Leonidas D27 Leonidas D23 0-3
Groen-Geel D14 Leonidas D22 1-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Ommoord D3 Groen-Geel D14 5-2
Roomburg D9 Capelle D2-O 1-4
Leonidas D22 Dordrecht D4 4-3
IJssel D3 Leonidas D27 2-2
Souburgh D2-O Victoria D13 6-1