Dames 4
header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
header foto
Terug

Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Maxime Brouwer

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt VMHC Pollux D3 n.n.b thuis
20 mrt HC Delfshaven D1 n.n.b uit
27 mrt HV Victoria D12 n.n.b thuis
3 apr L.S.C. ALECTO D9 n.n.b uit
10 apr Leidse Hockey Club Roomburg D10 n.n.b thuis
24 apr HC Pijnacker D4 n.n.b uit
8 mei Hockey Club Rotterdam D6 n.n.b thuis
15 mei Groen-Geel D13 n.n.b uit
29 mei HC Schiedam D9 n.n.b thuis
12 jun R.H.V. Leonidas D25 n.n.b uit

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pijnacker D4 10 30 10 0 0
2 Pollux D3 10 24 8 0 2
3 Delfshaven D1 10 22 7 1 2
4 Ommoord D4 10 20 6 2 2
5 Schiedam D9 10 19 6 1 3
6 Alecto D9 10 18 6 0 4
7 Rotterdam D6 10 9 3 0 7
8 Leonidas D25 10 9 3 0 7
9 Victoria D12 10 9 3 0 7
10 Groen-Geel D13 10 3 1 0 9
11 Roomburg D10 10 0 0 0 10

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas D25 Delfshaven D1
Ommoord D4 Pollux D3
Roomburg D10 Groen-Geel D13
Rotterdam D6 Pijnacker D4
Victoria D12 Schiedam D9

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Pijnacker D4 Rotterdam D6 7-0
Groen-Geel D13 Roomburg D10 3-1
Delfshaven D1 Leonidas D25 6-1
Pollux D3 Ommoord D4 3-2
Schiedam D9 Victoria D12 3-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Roomburg D10 Schiedam D9 0-5
Victoria D12 Pollux D3 1-6
Rotterdam D6 Groen-Geel D13 3-0
Leonidas D25 Alecto-Augustinus D9 1-5
Ommoord D4 Delfshaven D1 2-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Schiedam D9 Rotterdam D6 2-1
Pollux D3 Roomburg D10 4-0
Pijnacker D4 Leonidas D25 12-0
Victoria D12 Ommoord D4 2-12
Alecto-Augustinus D9 Delfshaven D1 1-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Delfshaven D1 Pijnacker D4 2-3
Roomburg D10 Victoria D12 2-5
Leonidas D25 Groen-Geel D13 3-1
Rotterdam D6 Pollux D3 1-3
Ommoord D4 Alecto-Augustinus D9 6-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Victoria D12 Rotterdam D6 1-0
Schiedam D9 Leonidas D25 6-1
Groen-Geel D13 Delfshaven D1 0-4
Pijnacker D4 Alecto-Augustinus D9 1-0
Roomburg D10 Ommoord D4 1-11
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Delfshaven D1 Schiedam D9 5-1
Alecto-Augustinus D9 Groen-Geel D13 2-1
Ommoord D4 Pijnacker D4 1-4
Rotterdam D6 Roomburg D10 3-0
Leonidas D25 Pollux D3 0-4
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Pollux D3 Delfshaven D1 1-0
Schiedam D9 Alecto-Augustinus D9 3-1
Victoria D12 Leonidas D25 0-4
Rotterdam D6 Ommoord D4 2-8
Groen-Geel D13 Pijnacker D4 0-11
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Alecto-Augustinus D9 Pollux D3 2-1
Pijnacker D4 Schiedam D9 2-0
Delfshaven D1 Victoria D12 6-0
Leonidas D25 Roomburg D10 7-3
Ommoord D4 Groen-Geel D13 5-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Schiedam D9 Groen-Geel D13 3-0
Pollux D3 Pijnacker D4 1-4
Roomburg D10 Delfshaven D1 0-4
Victoria D12 Alecto-Augustinus D9 1-2
Rotterdam D6 Leonidas D25 4-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Pijnacker D4 Victoria D12 10-0
Groen-Geel D13 Pollux D3 1-3
Schiedam D9 Ommoord D4 3-3
Alecto-Augustinus D9 Roomburg D10 3-0
Delfshaven D1 Rotterdam D6 3-0
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Ommoord D4 Leonidas D25 9-1
Victoria D12 Groen-Geel D13 1-0
Roomburg D10 Pijnacker D4 0-4
Pollux D3 Schiedam D9 1-0
Rotterdam D6 Alecto-Augustinus D9 1-3