Heren 1
header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
header foto
Terug

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Luuk Sprengers
Coach Luuk Sprengers
Assistent Coach Joost van der Voort
Assistent Trainer Joost van der Voort
Looptrainer Fabian Kuijer

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 n.n.b uit
20 mrt HC De IJssel H1 n.n.b thuis
27 mrt VMHC Pollux H1 n.n.b uit
3 apr MHC Forescate H1 n.n.b thuis
10 apr MHC De Warande H1 n.n.b uit
24 apr DSHC H1 n.n.b thuis
1 mei D.H.C. Hudito H1 n.n.b uit
8 mei Rijswijksche Hockey Club H1 n.n.b thuis
15 mei HC Schiedam H1 n.n.b thuis
22 mei Leidse Hockey Club Roomburg H1 n.n.b uit
29 mei HC Etten-Leur H1 n.n.b thuis

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zoetermeer H1 11 22 7 1 3
2 Schiedam H1 11 22 7 1 3
3 Rijswijk H1 11 22 6 4 1
4 Roomburg H1 11 21 6 3 2
5 DSHC H1 11 18 6 0 5
6 HUDITO H1 11 18 6 0 5
7 IJssel H1 11 13 4 1 6
8 Warande H1 11 12 4 0 7
9 Forescate H1 11 12 3 3 5
10 Ommoord H1 11 11 3 2 6
11 Etten-Leur H1 11 10 3 1 7
12 Pollux H1 11 8 2 2 7

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur H1 Schiedam H1
Forescate H1 Warande H1
IJssel H1 HUDITO H1
Pollux H1 DSHC H1
Rijswijk H1 Roomburg H1
Zoetermeer H1 Ommoord H1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Schiedam H1 Etten-Leur H1 2-1
DSHC H1 Pollux H1 5-3
Roomburg H1 Rijswijk H1 3-3
HUDITO H1 IJssel H1 4-2
Warande H1 Forescate H1 1-3
Ommoord H1 Zoetermeer H1 0-5
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Pollux H1 HUDITO H1 1-3
IJssel H1 Ommoord H1 1-1
Etten-Leur H1 Roomburg H1 2-1
Rijswijk H1 Warande H1 6-0
Forescate H1 DSHC H1 2-3
Zoetermeer H1 Schiedam H1 1-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 2-2
Ommoord H1 Pollux H1 2-1
DSHC H1 Warande H1 2-0
Schiedam H1 IJssel H1 3-0
Roomburg H1 Zoetermeer H1 1-4
HUDITO H1 Forescate H1 3-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Pollux H1 Schiedam H1 1-2
Rijswijk H1 DSHC H1 3-2
Warande H1 HUDITO H1 3-2
IJssel H1 Roomburg H1 0-2
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 6-1
Forescate H1 Ommoord H1 3-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Etten-Leur H1 IJssel H1 2-7
HUDITO H1 DSHC H1 5-4
Zoetermeer H1 Rijswijk H1 1-0
Roomburg H1 Pollux H1 5-0
Schiedam H1 Forescate H1 2-1
Ommoord H1 Warande H1 2-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Pollux H1 Etten-Leur H1 3-0
DSHC H1 Ommoord H1 5-2
IJssel H1 Zoetermeer H1 4-0
Warande H1 Schiedam H1 0-2
Forescate H1 Roomburg H1 1-1
Rijswijk H1 HUDITO H1 2-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Etten-Leur H1 Forescate H1 1-4
Schiedam H1 DSHC H1 4-1
IJssel H1 Rijswijk H1 2-3
Roomburg H1 Warande H1 6-1
Zoetermeer H1 Pollux H1 8-2
Ommoord H1 HUDITO H1 1-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Forescate H1 Zoetermeer H1 1-2
Pollux H1 IJssel H1 1-0
DSHC H1 Roomburg H1 2-8
Rijswijk H1 Ommoord H1 5-2
Warande H1 Etten-Leur H1 5-1
HUDITO H1 Schiedam H1 0-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Roomburg H1 HUDITO H1 2-0
Pollux H1 Rijswijk H1 1-1
Etten-Leur H1 DSHC H1 3-1
Schiedam H1 Ommoord H1 2-3
Zoetermeer H1 Warande H1 2-3
IJssel H1 Forescate H1 4-3
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Forescate H1 Pollux H1 1-1
Schiedam H1 Rijswijk H1 1-2
DSHC H1 Zoetermeer H1 4-3
Warande H1 IJssel H1 2-3
HUDITO H1 Etten-Leur H1 2-1
Ommoord H1 Roomburg H1 2-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
IJssel H1 DSHC H1 3-8
Zoetermeer H1 HUDITO H1 4-2
Etten-Leur H1 Ommoord H1 2-0
Pollux H1 Warande H1 1-2
Roomburg H1 Schiedam H1 2-1
Rijswijk H1 Forescate H1 0-0