Wedstrijdschema
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto

Wedstrijdschema

Dames
DA Zaal - Hudito DB
13:30
Uit
DA Zaal - Roomburg DA
14:10
Thuis
Dames 1 zaal - Dordrecht D1
14:50
Uit
Dames 1 zaal - Groen Geel D1
16:30
Thuis
Let op Zaalleiding
Dames 2 zaal - Mixed Hockeyclub Zoetermeer D3
15:30
Uit
Let op: Uittenue mee!
Dames 2 zaal - Victoria D2
16:10
Uit
Dames 3 zaal - HC Schiedam D7
15:45
Thuis
Let op Zaalleiding
Dames 3 zaal - LOHC D8
17:05
Thuis
Let op Zaalleiding
Meisjes B
MB1 zaal - IJssel MB1
13:30
Uit
Let op: Uittenue mee!
MB1 zaal - Barendrecht MB2
14:10
Thuis
MB4 zaal - Rotterdam MB6
13:30
Thuis
MB4 zaal - Gouda MB3
14:10
Uit
MB5 zaal - HCRB MB1
13:30
Uit
MB5 zaal - Alphen MB4
14:10
Thuis
Meisjes C
MC1 zaal - BerkelRodenrijs MC1
11:30
Uit
MC1 zaal - Barendrecht MC1
12:10
Thuis
MC12 zaal - Barendrecht MC12
13:30
Thuis
MC12 zaal - Rijswijk MC12
14:10
Thuis
MC2 zaal - IJssel MC1
14:00
Uit
Let op: Uittenue mee!
MC2 zaal - Ypenburg MC3
14:40
Thuis
MC3 zaal - Craeyenhout MC3
13:45
Thuis
Let op Zaalleiding
MC3 zaal - HDS MC3
15:05
Thuis
Let op Zaalleiding
MC6 zaal - Krimpen MC2
11:00
Thuis
Let op Zaalleiding
MC6 zaal - IJssel MC3
12:20
Thuis
Let op Zaalleiding
MC8 zaal - HDS MC2
15:30
Uit
MC8 zaal - HV Westland MC4
16:10
Thuis
Meisjes D
MD1 zaal - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD1
11:30
Thuis
MD1 zaal - Barendrecht MD1
12:10
Thuis
MD12 zaal - HGC MD12
09:30
Uit
MD12 zaal - Leonidas MD12
10:10
Thuis
MD2 zaal - Rotterdam MD3
09:00
Thuis
Let op Zaalleiding
MD2 zaal - Pijnacker MD1
10:20
Thuis
Let op Zaalleiding
MD3 zaal - Klein Zwitserland MD4
09:55
Thuis
MD3 zaal - Pijnacker MD2
10:35
Uit
Let op: Uittenue mee!
MD5 zaal - HC De Hoeksche Waard MD2
09:30
Thuis
MD5 zaal - HSD MD1
10:10
Thuis
MD7 zaal - HC Schiedam MD7
11:40
Uit
MD7 zaal - Victoria MD7
12:20
Thuis
Heren
Heren 1 zaal - Groen Geel H1
15:40
Uit
Heren 1 zaal - Derby H1
17:20
Thuis
Let op Zaalleiding
Jongens A
JA1 zaal - Evergreen JA1
14:40
Uit
JA1 zaal - Victoria JA4
15:20
Uit
Jongens B
JB1 zaal - Gouda JB1
12:40
Thuis
JB1 zaal - HC Schiedam JB1
13:20
Uit
JB12 zaal - IJssel JB1
14:10
Uit
Let op: Uittenue mee!
JB12 zaal - HC Capelle JB1
14:50
Uit
Jongens C
JC1 zaal - Rapid JC1
12:10
Uit
JC1 zaal - HDS JC1
12:50
Uit
JC3 zaal - BerkelRodenrijs JC4
11:45
Thuis
Let op Zaalleiding
JC3 zaal - Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC3
13:05
Thuis
Let op Zaalleiding
Jongens D
JD1 zaal - Rotterdam JD2
09:45
Thuis
Let op Zaalleiding
JD1 zaal - Rapid JD1
11:05
Thuis
Let op Zaalleiding
JD2 zaal - Rijswijk JD4
10:10
Uit
JD2 zaal - HV Westland JD2
10:50
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Rotterdam MD3 - Pijnacker MD1
09:40
Thuis
Let op Zaalleiding
ZAALBLOK - ZAAL Rotterdam JD2 - Rapid JD1
10:25
Thuis
Let op Zaalleiding
ZAALBLOK - ZAAL IJssel MC3 - Krimpen MC2
11:40
Thuis
Let op Zaalleiding
ZAALBLOK - ZAAL Zoetermeer JC3 - Berkel-Rodenrijs JC4
12:25
Thuis
Let op Zaalleiding
ZAALBLOK - ZAAL Craeyenhout MC3 - HDS MC3
14:25
Thuis
Let op Zaalleiding
ZAALBLOK - ZAAL Leiden D8 - Schiedam D7
16:25
Thuis
Let op Zaalleiding
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Zaalleiding
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten