Diensten
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto

Diensten

Wil je direct inplannen, dat kan! Klik dan op de link hieronder en daar kan je, na inloggen, dit direct regelen.
Direct inplannen
Handleiding zelf opgeven bardienst
Spelregels bardienst

dinsdag 12 november 2019 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Daan Albers Barhoofd 
woensdag 13 november 2019 
13:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit Dames 1 Barhoofd 
donderdag 14 november 2019 
17:00 - 23:00  Rein Hogeveen Barhoofd 
vrijdag 15 november 2019 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 20:30  Katja Braun Keuken 
16:30 - 23:00  Ouders/verzorgers van Lotte Teppema Barhoofd 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 16 november 2019 
08:00 - 14:00  Mies Groeneweg uit Dames 3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Nina Becx Barhoofd 
08:30 - 12:00  MF1 Manager Barmedewerker 
08:30 - 12:00  MF1 Manager Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Claire Teunissen uit Dames 1 Keuken 
12:00 - 15:30  MC4 Manager Barmedewerker 
12:00 - 15:30  MC4 Manager Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Lisa van Dijk uit Dames 1 Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Bel uit Dames 1 Keuken 
15:30 - 19:00  MC7 Manager Barmedewerker 
15:30 - 19:00  MC7 Manager Barmedewerker 
zondag 17 november 2019 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Corine Zevenster Keuken 
12:30 - 14:30  Jong Heren 1 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Jong Heren 1 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Jong Heren 1 Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Joris Twigt uit Heren 2 Barhoofd 
14:00 - 19:00  Frank Zevenster Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Dames 1 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Dames 1 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Dames 1 Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Heren 1 Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Heren 1 Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Heren 1 Barmedewerker 
maandag 18 november 2019 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen Barhoofd 
dinsdag 19 november 2019 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Daan Albers Barhoofd 
woensdag 20 november 2019 
13:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit Dames 1 Barhoofd 
donderdag 21 november 2019 
17:00 - 23:00  Rein Hogeveen Barhoofd 
vrijdag 22 november 2019 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 20:30  Katja Braun Keuken 
16:30 - 23:00  Ouders/verzorgers van Lotte Teppema Barhoofd 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
20:00 - 23:00  Open Barhoofd 
20:00 - 23:00  Esmee van Herwaarden uit Dames 4 Barhoofd 
21:00 - 23:00  Tonny van Herwaarden Barhoofd 
zaterdag 23 november 2019 
08:00 - 14:00  Mies Groeneweg uit Dames 3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Nina Becx Barhoofd 
08:30 - 12:00  J8E1 Manager Barmedewerker 
08:30 - 12:00  J8E1 Manager Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Claire Teunissen uit Dames 1 Keuken 
12:00 - 15:30  MD1 Manager Barmedewerker 
12:00 - 15:30  MD1 Manager Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Lisa van Dijk uit Dames 1 Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Bel uit Dames 1 Keuken 
15:30 - 19:00  JC3 Manager Barmedewerker 
15:30 - 19:00  JC3 Manager Barmedewerker 
zondag 24 november 2019 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Corine Zevenster Keuken 
12:30 - 14:30  Dames 2 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Dames 2 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Dames 2 Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Joris Twigt uit Heren 2 Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Dames 4 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Dames 4 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Dames 4 Barmedewerker 
vrijdag 29 november 2019 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 20:30  Katja Braun Keuken 
16:30 - 23:00  Ouders/verzorgers van Lotte Teppema Barhoofd 
16:30 - 20:30  Rein Hogeveen Barhoofd 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 30 november 2019 
08:00 - 14:00  Mies Groeneweg uit Dames 3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Open Barhoofd 
08:30 - 12:00  M6E6 Manager Barmedewerker 
08:30 - 12:00  M6E6 Manager Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Claire Teunissen uit Dames 1 Keuken 
12:00 - 15:30  MD7 Manager Barmedewerker 
12:00 - 15:30  MD7 Manager Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Lisa van Dijk uit Dames 1 Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Bel uit Dames 1 Keuken 
15:30 - 19:00  MB2 Manager Barmedewerker 
15:30 - 19:00  MB2 Manager Barmedewerker 
zaterdag 14 december 2019 
19:00 - 00:00  Annelies Macquine Barhoofd 
19:00 - 00:00  Corine Zevenster Barhoofd 
19:00 - 00:00  Tonny van Herwaarden Barhoofd 
19:00 - 00:00  Jeroen Twigt Barhoofd 
19:00 - 00:00  Linda Kooren Barhoofd 
woensdag 18 december 2019 
17:00 - 21:00  Corine Zevenster Barhoofd 
17:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Barhoofd 
17:00 - 21:00  Open Barhoofd 
17:00 - 21:00  Open Barhoofd 
17:00 - 21:00  Open Barhoofd 
17:00 - 21:00  Open Barhoofd