Diensten
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto

Diensten

Wil je direct inplannen, dat kan! Klik dan op de link hieronder en daar kan je, na inloggen, dit direct regelen.
Direct inplannen
Handleiding zelf opgeven bardienst
Spelregels bardienst

dinsdag 14 april 2020 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Daan Albers Barhoofd 
woensdag 15 april 2020 
14:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit Dames 1 Barhoofd 
donderdag 16 april 2020 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Quinten van Ulden Barhoofd 
vrijdag 17 april 2020 
16:00 - 21:00  Martin Weteling Keuken 
16:30 - 23:00  Lotte Teppema Barhoofd 
16:30 - 20:30  Katja Braun Keuken 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
21:00 - 01:00  Esmee van Herwaarden uit Dames 4 Barhoofd 
21:00 - 01:00  Open Barhoofd 
zaterdag 18 april 2020 
08:00 - 14:00  Mies Groeneweg uit Dames 3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Sidney Hoogerheide Barhoofd 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Claire Teunissen uit Dames 1 Keuken 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Lisa van Dijk uit Dames 1 Barhoofd 
14:30 - 20:00  Katja Bel uit Dames 1 Keuken 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
zondag 19 april 2020 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Corine Zevenster Keuken 
12:30 - 14:30  Heren 2 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Heren 2 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Heren 2 Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Joris Twigt uit Heren 2 Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Dames 4 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Dames 4 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Dames 4 Barmedewerker 
maandag 20 april 2020 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen Barhoofd 
dinsdag 21 april 2020 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Daan Albers Barhoofd 
woensdag 22 april 2020 
14:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit Dames 1 Barhoofd 
donderdag 23 april 2020 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Quinten van Ulden Barhoofd 
zondag 26 april 2020 
14:00 - 19:00  Joris Twigt uit Heren 2 Barhoofd 
14:00 - 19:00  Frank Zevenster Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
dinsdag 28 april 2020 
19:30 - 23:00  Ouders/verzorgers van Daan Albers Barhoofd 
donderdag 30 april 2020 
19:30 - 23:00  Ouders/verzorgers van Quinten van Ulden Barhoofd 
maandag 4 mei 2020 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen Barhoofd 
dinsdag 5 mei 2020 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Daan Albers Barhoofd 
woensdag 6 mei 2020 
14:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit Dames 1 Barhoofd 
donderdag 7 mei 2020 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Quinten van Ulden Barhoofd 
vrijdag 8 mei 2020 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 23:00  Lotte Teppema Barhoofd 
16:30 - 20:30  Katja Braun Keuken 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 9 mei 2020 
08:00 - 14:00  Mies Groeneweg uit Dames 3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Sidney Hoogerheide Barhoofd 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Claire Teunissen uit Dames 1 Keuken 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Lisa van Dijk uit Dames 1 Barhoofd 
14:30 - 20:00  Katja Bel uit Dames 1 Keuken 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
zondag 10 mei 2020 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Corine Zevenster Keuken 
12:30 - 14:30  Heren 1Veteranen HLA Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Heren 1Veteranen HLA Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Heren 1Veteranen HLA Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Frank Zevenster Barhoofd 
14:00 - 19:00  Joris Twigt uit Heren 2 Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Dames 1 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Dames 1 Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Dames 1 Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Dames 3 Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Dames 3 Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Dames 3 Barmedewerker 
maandag 11 mei 2020 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen Barhoofd 
dinsdag 12 mei 2020 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Daan Albers Barhoofd 
woensdag 13 mei 2020 
09:00 - 14:00  Open Barhoofd 
09:00 - 14:00  Open Barhoofd 
11:00 - 16:00  Open Keuken 
14:00 - 17:00  Open Barhoofd 
14:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit Dames 1 Barhoofd 
donderdag 14 mei 2020 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Quinten van Ulden Barhoofd 
vrijdag 15 mei 2020 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 23:00  Lotte Teppema Barhoofd 
16:30 - 20:30  Katja Braun Keuken 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 16 mei 2020 
08:00 - 14:00  Mies Groeneweg uit Dames 3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Sidney Hoogerheide Barhoofd 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Claire Teunissen uit Dames 1 Keuken 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Lisa van Dijk uit Dames 1 Barhoofd 
14:30 - 20:00  Katja Bel uit Dames 1 Keuken 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
zondag 17 mei 2020 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Corine Zevenster Keuken 
12:30 - 14:30  Dames 2 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Dames 2 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Dames 2 Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Joris Twigt uit Heren 2 Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Heren 1Veteranen HA Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Heren 1Veteranen HA Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Heren 1Veteranen HA Barmedewerker 
maandag 18 mei 2020 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen Barhoofd 
dinsdag 19 mei 2020 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Daan Albers Barhoofd 
woensdag 20 mei 2020 
14:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit Dames 1 Barhoofd 
zondag 24 mei 2020 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Corine Zevenster Keuken 
12:30 - 14:30  Heren 1Veteranen HA Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Heren 1Veteranen HA Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Heren 1Veteranen HA Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Joris Twigt uit Heren 2 Barhoofd 
14:00 - 19:00  Frank Zevenster Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Heren 1Veteranen HLA Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Heren 1Veteranen HLA Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Heren 1Veteranen HLA Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Heren 1 Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Heren 1 Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Heren 1 Barmedewerker 
maandag 25 mei 2020 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen Barhoofd 
dinsdag 26 mei 2020 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Daan Albers Barhoofd 
woensdag 27 mei 2020 
14:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit Dames 1 Barhoofd 
donderdag 28 mei 2020 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Quinten van Ulden Barhoofd 
vrijdag 29 mei 2020 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 23:00  Open Barhoofd 
16:30 - 20:30  Katja Braun Keuken 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
maandag 1 juni 2020 
09:00 - 14:00  Open Barhoofd 
09:00 - 14:00  Open Barhoofd 
10:30 - 15:30  Open Keuken 
10:30 - 15:30  Open Keuken 
14:00 - 17:00  Open Barhoofd 
14:00 - 17:00  Open Barhoofd 
dinsdag 2 juni 2020 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Daan Albers Barhoofd 
woensdag 3 juni 2020 
14:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit Dames 1 Barhoofd 
donderdag 4 juni 2020 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Quinten van Ulden Barhoofd 
vrijdag 5 juni 2020 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 23:00  Lotte Teppema Barhoofd 
16:30 - 20:30  Katja Braun Keuken 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 6 juni 2020 
08:00 - 14:00  Mies Groeneweg uit Dames 3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Sidney Hoogerheide Barhoofd 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Claire Teunissen uit Dames 1 Keuken 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Lisa van Dijk uit Dames 1 Barhoofd 
14:30 - 20:00  Katja Bel uit Dames 1 Keuken 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
zondag 7 juni 2020 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Corine Zevenster Keuken 
12:30 - 14:30  Heren 2 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Heren 2 Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Heren 2 Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Joris Twigt uit Heren 2 Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
maandag 8 juni 2020 
17:00 - 23:00  Joline Broekhuizen Barhoofd 
dinsdag 9 juni 2020 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Daan Albers Barhoofd 
woensdag 10 juni 2020 
14:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Finn de Wever uit Dames 1 Barhoofd 
donderdag 11 juni 2020 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Quinten van Ulden Barhoofd 
vrijdag 12 juni 2020 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 23:00  Lotte Teppema Barhoofd 
16:30 - 20:30  Katja Braun Keuken 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
16:30 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 13 juni 2020 
08:00 - 14:00  Mies Groeneweg uit Dames 3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Open Barhoofd 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
10:30 - 14:30  Claire Teunissen uit Dames 1 Keuken 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Lisa van Dijk uit Dames 1 Barhoofd 
14:30 - 20:00  Katja Bel uit Dames 1 Keuken 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
zondag 14 juni 2020 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Corine Zevenster Keuken 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
12:30 - 14:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Joris Twigt uit Heren 2 Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Open Barmedewerker